0
Kozmetika Recenzie

Rúž Diamond Lustre od Revolution Pro – Recenzia

27. apríla 2020
Metalický rúž Diamond Lustre odtieň Stealth od Revolution Pro

Ahojte,

na začiatku mesiaca som vám u mňa v storkách ukazovala pár kozmetických noviniek, ktoré som si kúpila. Jednou z nich je práve tento rúž od Revolution Pro z rady Diamond Lustre v odtieni Stealth. Čo naň hovorím po otestovaní?

Rúž na pery od Revolution Pro - Diamond Lustre odtieň Stealth

Ako dopadol test rúžu Diamond Lustre?

Rúže Diamond Lustre som si prvýkrát všimla na Instagrame a hneď ma veľmi zaujali, kvôli svojmu špeciálnemu trblietavému vzhľadu. Preto šli do môjho wishlistu. V rade je 6 odtieňov, v hnedastých a ružových farbách.

Rúž na pery od Revolution Pro - Diamond Lustre odtieň Stealth - metalická fuksiová farba

Nakoniec som sa rozhodla vyskúšať odtieň Stealth, ktorý by som opísala ako metalickú fuksiovú farbu. Na perách je veľmi príjemný a hydratuje. Ľahko sa nanáša a keďže má posobiť hydratačne, kĺže to s ním na perách ako po masle. 🙂

Metalický rúž Diamond Lustre v odtieni Stealth od Revolution Pro

Diamond Lustre Stealth je úžasne pigmentovaný. Stačí naniesť 1 vrstvu. Odporúčam použiť aj ceruzku v podobnom odtieni pre lepšie vykreslenie pier.

Ukážka rúžu Diamond Luster odtieň Stealth na perách

Stealth je výraznejší odtieň, ja osobne s ním nemám problém ani na denné líčenie ale pre mnohé ženy by bol asi skôr večernou voľbou. Ja som rúž doladila k mašli z Čiapkovo.sk v rovnakom odtieni.

Revolution Pro - rúž Diamond Lustre, očné tiene paleta New Neutral

Líčenie očí by som k tomuto rúžu asi zvolila iné, našťastie na fotke to ladí o trošku viac. Na živo sa mi zdali oči rovnakej farby, ktorá je ale oveľa tlmenejšia ako rúž. Možno by som teraz volila rúž ako hlavný element a oči by som nalíčila jemnejšie.

Trblietavý rúž Diamond Lustre od Revolution Pro v odtieni Stealth

Okrem odtieňu Stealth som zvažovala vyskúšať hnedastné odtiene Lulluby a Corset. Tie tu možno uvidíte niekedy nabudúce. Ak si ich kúpim, doplním ich do článku ako zvyčajne. (Tak ako napríklad Maybelline SuperStay Matte Ink – recenzia alebo najnovšie som doplnila odtieň Stripped do recenzie – Revolution PRO New Neutral – paleta očných tieňov, rúž a púder RECENZIA.)

Ukážka rúžu Diamond Lustre na perách - odtieň Stealth
Diamond Lustre Stealth - swatch a líčenie s rúžom

Čím je špeciálny obal a vzhľad rúžu Diamond Lustre?

Ako ste si už mohli všimnúť najmä vzhľad samotného rúžu je skutočne unikátny. Špeciálny je práve svojou štruktúrou, ktorá necháva priestor vyniknúť trblietkam. Tie žiaria ako ligotavý luster. Toto ma na rúži zaujalo na toľko, že som si ho kúpila. 😀 A neľutujem.

Unikátna trblietavá štruktúra rúžu Diamond Lustre od Revolution Pro

Jediné, čo ľutujem, že som si mala lepšie pozrieť môj šuflík s rúžmi, kde mám veľmi podobný odtieň. V takom prípade by som zvolila určite inú farbu. Ale nevadí. 🙂 Aspoň máte poučenie, pred vašim nákupom.

Diamond Lustre od Revolution Pro - unikátna trblietavá štrkutúra rúžu

Inak Notino spustilo revolučnú funkciu. Už nemusíte ísť do drogérky aby ste si vyskúšali odtieň kozmetiky, ktorý vám sadne. Stačí si otvoriť web Notino v mobile (cez prehliadač alebo appku) a vďaka kamere na vašom mobile si viete virtuálne vyskúšať všetky odtiene vybraného produktu. Mala som tú česť túto funkciu otestovať a navrhnúť tipy na vylepšenie. 🙂

Špeciálna trblietavá štruktúra rúžu Diamond Lustre odtieň Stealth

No ale späť k rúžu, samotný obal je opäť veľmi luxusný. Mám pocit, že toto vám píšem ku momentálne všetkým Revolution Pro produktom, ktoré mám, no je to tak. Zlatá klasika a oslnivé trblietky nesklamali. A aby som nezabudla rúž je vegánsky.

Líčenie s produktami Revolution Pro - oči New Neutral, rúž Diamond Lustre Stealth

Tip na aplikáciu

Pred záverom mám pre vás ešte mini tip. Ak si rúž nanesiete v tenšej vrstve napríklad pomocou štenčeka na niektorý z vašich obľúbených matných rúžov, dodáte mu trošku žiarivosti. Trblietky rozžiaria podklad a dodajú mu jemne upravený odtieň. Za mňa je to zaujímavé druhé použitie s tým, že rúž sám o sebe nebude pútať až takú veľkú pozornosť.

Zlatý trblietavý obal rúžu Diamond Lustre od Revolution Pro

Zhrnutie

Diamond Lustre určite stojí za skúšku, hlavne ak máte radi netypickejšie rúže. Taktiež ho odporúčam ak ste fanúšikom metalických rúžov. Nosí sa príjemne, ľahko sa nanáša a dobre drží. Špeciálny vzhľad a obal určite oslnia keď ho vytiahnete na verejnosti. Cena je taktiež veľmi priaznivá.

LuciasBlog - podpis

Ďakujem Notino za spoluprácu na tomto článku.

    Zanechať odpoveď

    three × 4 =