0
Kozmetika Recenzie

Revolution PRO New Neutral – paleta očných tieňov, rúž a púder RECENZIA

14. januára 2020
New Neutrals Revolution PRO - Recenzia - paleta očných tieňov, rúž a púder

Ahojte,

máme tu rok 2020 a ja som opäť na blogu s niekoľkými kozmetickými novinkami, ktoré som si obľúbila ešte v decembri. Paletka očných tieňov od Revolution PRO ma zaujala na Instagrame, keď ju promovali ako novinku.

New Neutral Revolution PRO - luxusné balenie

Keď som si ju potom chcela objednať počas Black Friday na Notine, zistila som, že to je celá rada produktov. U nás zatiaľ viem len o 4 dostupných ale v pár videách som videla, že je ich ešte o čosi viac.

Revolution PRO - New Neutral - 3 produkty

Ja som sa preto rozhodla vyskúšať tri z nich a to spomínanú paletu očných tieňov, rúž v odtieni Cashmere a transparentný púder. Poďme si teda povedať viac o každom z týchto produktov.

Luxusné balenie New Neural od Revolution PRO

Revolution PRO New Neutral – matný hydratačný rúž

Za posledný mesiac to bol rúž, ktorý som nosila najčastejšie. Vybrala som si odtieň Cashmere, ktorý je nude (karamolovo-hnedastý odtieň).

New Neutral - matný hydratačný rúž od Revolution PRO

Nie je ani príliš svetlý a ani príliš tmavý a myslím, že práve preto som si ho tak obľúbila, pretože takýchto odtieňov mám veľmi málo. Na výber máte zo 6 farebných variánt a ja by som rada ešte vyskúšala niektorý odtieň, ktorý je nude ale s podtónom do ružova.

New Neutral - matný hydratačný rúž od Revolution PRO swatch odtieňu Cashmere

Rúž sa nanáša fantasticky. Je krémový, dlho vydrží, ľahko sa nanáša a je príjemný na perách. Popis matný a hydratačný ho skutočne vystihuje, čo ja oceňujem, keďže v zime mám suchšie pery. K tomu všetkému je skvele pigmentovaný a stačí vám ním raz prejsť po perách a je to.

New Neutral - matný hydratačný rúž od Revolution PRO v odtieni Cashmere

Na mojich fotkách pôsobí rúž trošku teplejším dojmom ale odtieň je o niečo chladnejší, stačí si ho ale pozrieť ešte pred nákupom priamo na e-shope. 🙂

Revolution PRO New Neutral – paletka očných tieňov

Paleta očných tieňov New Neutral, je veľmi podobná paletke od Huda Beauty – The New Nude Eye Shadow Palette. Ja síce zatiaľ nemám paletu od Huda Beauty, aj keď si na ňu už dlhšie brúsim zúbky ale podľa toho, čo som videla sú si skutočne veľmi podobné a New Neural je považovaná za “náhradu” za paletku od Hudy.

New Neutral

Paletka od Revolution PRO by ale mala byť oproti Hude o čosi tlmnejšia, čo sa týka farebnosti tieňov. Taktiež je výraznejšie lacnejšia, avšak zdá sa, že pomer kvalita a cena je veľmi dobrý.

Revolution PRO New Neutral obsahuje 18 tieňov z toho je 1 podkladová báza pod tiene, 5 shimmery tieňov, 2 glitrové tiene a 10 matných tieňov.

Všetky očné tiene z paletky New Neutral od Revolution PRO

Ja som veľkým fanúšikom shimmery/trblietavých tieňov a tie ma najvac zaujali aj v tejto paletke. Z týchto piatich je mojím najväčším favoritom Magic, hneď po ňom Jazz It Up a Hidden.

Glitrové tiene sú taktiež úžasné a využila som ich pri líčení počas celých sviatkov. Obidva sú skvelé ale zdá sa, že Golden som používala častejšie, keď sa tak pozerám, koľko ho ubudlo. Na líčenia som dostala hneď niekoľko komplimentov. 🙂

New Neutral paleta očných tieňov od Revolution PRO

Glitre sa nanášajú celkom dobre. U glitrov, je vždy problém, že opadávajú, takže tu odporúčam líčiť oči ako prvé a až potom zvyšok tváre. To isté platí aj pre shimmery tiene, aj keď tieto konkrétne neopadávajú až tak veľa.

Podkladová báza ma nezaujala, keďže som veľkým fanúšikom podkladových báz od Urban Decay. Je OK ale ak budete mať make-up na tvári celý deň, večer to už na očiach rozpoznáte, čo sa mi s Urban Decay nedeje. Jej najväčšou výhodou je len to, že je priamo v paletke, čiže ak cestujete, nemusíte baliť ďalší produkt.

Podkladová báza Based v paletke očných tieňov New Neutral od Revolution PRO

Z matných tieňov som doteraz používala najviac Majestic, Calm (veľmi zaujímavá fialovkastá farba), Karma, Shadow a Rumour. Všetky tieto sú väčšinou s podtónom do ružova. Najmenej ma zaujal odtieň Neutral, ako môžete vidieť na swatchoch na mojej ruke ho skoro nie je vidieť. To isté platí pre Delight.

Myslím, že najtmavšími odtieňmi sú Majestic a Rumour. Ak chcete líčeniu dodať väčšiu hĺbku tak sa vám to podarí najmä s týmito dvoma tieňmi. No je potrebné ich trošku navrstviť.

Od hora tiene: Neutral, Glitzed, Delight, Glamour, Majestic, Zoned

(Od hora tiene: Neutral, Glitzed, Delight, Glamour, Majestic, Zoned)

Od hora tiene: Calm, Jazz It Up, Karma, Party, Golden, For Real!,

Od hora tiene: Calm, Jazz It Up, Karma, Party, Golden, For Real!, fotené na slnku

(Od hora tiene: Calm, Jazz It Up, Karma, Party, Golden, For Real!), druhý obrázok tie isté tiene, fotené na slnku.

Od hora tiene: Based, Hidden, Shadow, Rumour, Magic, Whisper

(Od hora tiene: Based, Hidden, Shadow, Rumour, Magic, Whisper)

Ja osobne by som mala rada v paletke ešte aspoň jeden tmavší odtieň, kľudne nejaká hnedá/čokoládovo hnedá farba. Zároveň si ale myslím, že paletka spĺňa svoj účel nude/ružovkastého líčenia. Je tam v podstate všetko, čo potrebujete k dennému líčeniu ale aj k ozdobnejšiemu líčeniu a to hlavne vďaka glitrom.

Luxusné zlaté balenie New Neutral Revolution PRO

Dá sa teda využiť na každý deň ale aj na festivali či párty líčenia. Toto spojenie glitrov, shimmery tieňov a matných tieňov bolo to, čo ma na paletke oslovilo najviac.

Očné tiene sú zabalené v krásnom zlatom obale, ktorý je pevný a obsahuje aj veľké zrkadlo. Zrkadlo, je opäť fajn, najmä ak cestujete. Ja osobne si na zrkadlo v paletkách veľmi nepotrpím ale toto sa mi páči, kvôli svojej veľkosti.

Revolution PRO New Neutral transparentný kompaktný púder

Z rady New Neutral a teda z produktov, ktoré som sa rozhodla vyskúšať, ma tento kompaktný transparentný púder zaujal najmenej. Je to najmä tým, že v skutočnosti nie je až tak transparentný ale je skôr biely. Taktiež púdre nie sú v rámci dekoratívky niečo, čo používam často. Púdre používam minimálne a zatiaľ som nenašla žiadny, z ktorého by som bola absolútne nadšená.

New Neutral Revolution PRO - transparentný púder

No musím uznať, že balenie je nádherné a veľmi praktické, keďže v ňom okrem samotného púdru nájdete aj zrkadlo a hubku. Ja síce bežne nanášam púder štetcom ale hubka, ktorú máte vždy so sebou ma zaujala. Za mňa ale tento produkt neodporúčam.

Revolution PRO New Neutral produkty

Zhrnutie

Rúž a paletka tieňov sú momentálne moje top obľúbenosti, púder ma až tak nezaujal. Z rúžov by som rada vyskúšala ešte ďalšie odtiene. Z paletky ma najviac zaujali shimmery tiene a glitre.

Čo sa týka matných tieňov, namiesto tieňov Neutral a Delight, ktoré ani na swatchoch nie je veľmi vidno, by som radšej nahradila dvoma tmavými tieňmi, ktoré by líčeniu vedeli dodať hĺbku. (Ideálne keby to bola nejaká čokoládovo hnedá farba.)

Líčenie s paletkou New Neutral od Revolution PRO, rúžom v odtieni Cashmere a transparentným púdrom

Cena za paletku je za mňa prijateľná (a to hlavne v porovnaní s Hudou, aj keď si myslím že, Huda za tú cenu skutočne stojí). Cena rúžu je, za mňa, vzhľadom k jeho kvalite taktiež dobrá.

Púder ma neoslovil a to hlavne kvôli faktu, že nie je transparentný ale biely, preto si ho musíte nanášať len veľmi malé množstvo a taktiež skôr na tmavší make-up.

Líčenie z blízka - oči New Neutral od Revolution PRO

Vo všeobecnosti ma veľmi zaujal obal Revolution PRO New Neutral, ktorý pôsobí veľmi luxusne. Zároveň je ale aj praktický. Krásne luxusné balenie je vždy bonusom k dobrému produktu.

EDIT – Doplnenie odtieňu Stripped

Keďže som si práve dokúpila ďalší odtieň rúžu – Stripped, pridávam vám sem ukážku ako vyzerá na perách.

 Revolution Pro Neutral Satin Matte Lipstick odtieň Stripped
 Revolution Pro rada Neutral Satin Matte Lipstick odtieň Stripped
Myslím, že na tejto fotke je odtieň najvýstižnejší.

Líčenie očí nájdete v osobitnom článku na blogu, keď ho dokončím, pridám sem odkaz.

Odtieň Stripped, rúž od Revolution Pro z rady New Neutral na perách
New Neutral rúž odtieň Stripped
Matný saténový rúž New Neutral v odtieni Stripped
New Neutral matný saténový rúž v odtieni Stripped
Luxusný obal a rada New Neutral - rúže, paleta očných tieňov - recenzia

Taktiež musím ešte poznamenať, že rúž v odtieni Cashmere sa mi zlomil cca po 1 mesiaci používania. Priznám sa, že ma to dosť prekvapilo, keďže som s ním nič špeciálne nerobila. Uvidíme teda ako to dopadne s týmto novým. Dúfam, že to bola len náhoda, čo je dosť pravdepodobné. 🙂

Ďakujem notino.sk za spoluprácu na tomto článku.

A čo vy, máte niektorý z týchto produktov? Čo hovoríte na paletku a rúže z rady New Neutral od Revolution PRO? Zaujali vás tak ako mňa?

LuciasBlog - podpis

    Zanechať odpoveď

    4 + 8 =