0
Kozmetika Recenzie

Je Snapscara od Maybelline skutočne odlíčiteľná len vodou? – Recenzia

1. júla 2019
Snapscara 01 Pitch Black - recenzia

Ahojte drahúšikovia,

pred tým, než sa naplno pustíme do svadobných článkov, chcela by som sa s vami ešte podeliť o recenziu na moju top kozmetickú novinku. Tou je nová riasenka Snapscara od Maybelline. Odkedy sa mi dostala do rúk, už som ju nepustila a momentálne je skutočne mojou každodennou súčasťou.

Riasenka Snapscara recenzia - produkt na mihálniciach

Kedysi bolo moje najzákladnejšie líčenie make up, bronzér, highlighter a prípadne púder. Riasenku, ako takú, som nezvykla používať, pokiaľ som si nelíčila oči a to hneď z dvoch dôvodov.

Snapscara recenzia

Kým som ju naniesla do nejakej efektnej formy, čiže tak aby som mala pocit, že ju je vidno, trvalo to zvyčajne príliš dlho na 5 minútové líčenie. Druhý faktor bol odličovanie, ktoré bolo zvyčajne “náročnejšie” a pár mojich mihálnic častokrát padlo za obeť. A tak mi to nestálo za námahu, kým som si nelíčila celé oči.

Maskara Snapscara kefka a obal

No odkedy som skúsila Snapscaru, môj pohľad na vec sa zmenil. Nalíčite sa s ňou skutočne rýchlo, efekt je podľa mňa viditeľný a odlíčite ju ešte rýchlejšie, čo je pre mňa obrovský rozdiel oproti bežným riasenkám.

Snapscara vyskúšaná na mihálniciach

Bola som ňou tak nadšená, že som ju použila aj v svadobný deň, ako doplnok k umelým mihálniciam. Líčila som sa sama a spolu s Revolution PRO Nath a Naked paletkou, som sa v svadobný deň nalíčila rýchlejšie ako v bežný deň ale o tom vám napíšem v ďalšom príspveku, kde uvidíte aj fotky z prípravy. 🙂

Kefka maskary Snapscara

Aplikácia Snapscary je rýchla a jednoduchá

Snapscara má veľmi dobre vytvarovaný hrebienok vďaka, ktorému je jej nanášanie skutočne jednoduché. Ďalším faktorom je jej formula /zloženie/, veľmi ľahko a rýchlo sa prichytí na mihálnice a nemusíte zdĺhavo čakať kým vám zaschne prvá vrstva. Ľahko ňou nalíčite vrchné ale aj spodné mihálnice. Má krásnu sýtu čiernu farbu (vyšla aj v ďalších troch odtieňoch – hnedá, modrá a fialová).

Otvorená Snapscara od Maybelline

Nalíčené mihálnice sú predĺžené a pri líčení sa nezlepujú, preto pôsobia prirodzene. Snapscara je presne to, čo potrebujete na bežné používanie a rýchle každodenné líčenie. Na druhej strane, nie je problém ju použiť aj pre večerný výraznejší make-up, prípadne v kombinácii s umelými mihálnicami.

Líčenie - Snapscara a Revolution Pro Nath

Skutočne sa Snapscara odličuje tak jednoducho ako sľubujú v reklame?

Ako som už spomenula vyššie, pri každodennom rýchlom líčení som riasenku používala len zriedkakedy a to najmä kvôli večernému odličovaniu. Momentálne používam na odlíčenie buď odličovaciu rukavicu alebo klasicky odličovaciu vodu či mlieko. Pri používaní odličovacej rukavice spolu s teplou vodou šlo všetko odstrániť veľmi rýchlo a jednoducho, teda všetko okrem riasenky. Tú jedinú som musela vždy odstraňovať odličovacou vodou alebo mliekom, pretože inak som si zbytočne drela okolie očí a výsledkom boli “panda eyes”.

Snapscara predlžujúca maskara

No keď som skúsila odlíčiť Snapscaru, šlo to s odličovacou rukavicou a teplou vodou ako jedna báseň. Oči ma nebolieli a ani mi nevypadávali mihálnice, keďže som nemusela vyvíjať veľký tlak. Ak nemáte odličovaciu rukavicu, stačí vám obyčajný vatový tampón a teplá voda. Oko jemne počúchajte alebo priložte a len zotrite. Ani nespoznáte, že ste cez deň mali riasenku na očiach.

Snapscara a jej tvarovaná kefka na riasy

Ak by ste si pošúchali oči cez deň lebo ste zabudli, že ste sa nalíčili, taktiež sa nič strašné nestane. Riasenka síce opadne ale keď si oprášite okolie očí, ani nevidno, že ste si práve “rozmazali” oko. Žiadne čierne stopy okolo očí nenájdete, len už budete bez riasenky.

Snapscara recenzia novej maskary od Maybelline

Snapscara sa nedrolí, nerozmazáva sa, neopadáva (pokiaľ ju nešúchate), vydžala celú svadbu aj deň po, keďže som sa neodlíčila. 😀

Snapscara na mihálniciach - pohľad z blízska

Pre mňa osobne je to skutočne revolúcia. Odkedy ju mám, neviem si predstaviť, že by som si ju na mihálnice nedala, aj keď si nelíčim celé oči. Za mňa je to must have do kozmetickej taštičky každej ženy a na takúto riasenku som čakala dávno.

Recenzia na Snapscaru

Líčenie so Snapscarou a Revolution PRO Nath.

Snapscara od Maybelline - Recenzia

Ďakujem notino.sk za spoluprácu na tomto článku. Všetky názory a skúsenosti z produktom sú moje vlastné.

A čo vy? Vyskúšali ste už Snapscaru alebo uvažujete o jej vyskúšaní? Aké sú vaše najobľúbenejšie riasenky?

LuciasBlog - podpis

    Zanechať odpoveď

    nine − one =