0
Lifestyle Rôzne Taliansko

Začiatok roka s blogerským blokom

20. januára 2019
Biele celé plavky, klobúk - plavkový lookbook

Ahojte drahúšikovia,

ani neviem ako a január roku 2019 nám skoro ubehol. Keďže v podstate neviem ako začať, prejdem rovno k veci. Mám blogerský blok… Na blog ako taký myslím každý deň a dokonca mám v konceptoch skoro 50 pripravených článkov.

Niektoré sú takmer hotové, jediné čo im chýba je uvereniť ich, iné sú len začaté, ďalším stačí doplniť fotky/video. No na blog nepribudlo nič už mesiac. A tak sa čudujem ako je to možné…

Myslím, že je to tým, že na blog chcem prinášať kvalitné príspevky, ktoré sa vám budú páčiť. No niekedy nie som s výsledkom 100% spokojná. Potom na ma premôže frustrácia a akosi sa zaseknem. 

Začnem kalkulovať, premýšlať a nakoniec ubehne toľko času, odkedy som príspevok napísala, že ho ani nepridám. Medzi tým sa nazbierajú nejaké ďalšie materiály a je to jeden veľký chaos.

Takže som sa rozhodla, že rok 2019 bude prelomový a budem sa držať citátu “DONE IS BETTER THAN PERFECT”. Proste musím publikovať. Veď najlepšie sa človek poučí z chýb a iba ak budem články vydávať uvidím progres v kvalite.

Vitaj 27 - moje narodeniny

Preto, som sa rozhodla, že na blog pridám aj niektoré staré články/videá (niektoré majú už asi tak 2 roky). Veď prečo nie, ja sama blog nakoniec využívam ako foto album či denník.

Napríklad, keď chcem kamarátkam rýchlo ukázať fotky z Írska či Sardínie alebo aké svadobné šaty som si skúšala, vždy ich nájdem rýchlejšie ako v mobile. Aj s tohto dôvodu, som sa rozhodla, že si tu uložím aj tieto staršie spomienky. No zároveň verím, že aj vám pomôžu, napríklad pri výbere dovolenky.

Ďalším blogerským “predsavzatím” je, že budem písať aj kratšie články, no možno pridám viac fotiek. Niekedy sa bojím, či je pre vás v článku dostatok hodnoty, napríklad keď píšem rôzne tipy.

Potom zas rozmýšľam či je tam dostatok fotiek. No keď zväčším celkový objem, zdá sa mi to pridlhé a hovorím si, či sa niekomu bude chcieť pozerať toľko fotiek. Proste klasika, kadejaké pochybnosti. Tento rok ich chcem ale uzavrieť a tak vytvoriť priestor tvorbe, teda skôr publikácii, všetkého čo som vytvorila.

Podávam hlásenie, že na dnes je to všetko 🙂 (zdá sa, že 2. predsavzatie zvládnem, zatiaľ je tu len 377 slov 😀 ) a prajem vám úspešný nový rok. Verím, že tento rok budete mať ešte viac príležitostí sa sem vracať ako ten minulý.

Podpis Lucia

 

Aké pochybnosti tento rok zatvárate do skrine vy?

Plavky: Biele – Lidl, Ružové – Calzedonia, Rúž: Maybelline Super Stay Matte Ink, Náušnice: H&M, Slnečné okuliare: Aliexpress,

Lokalita: Cecina, Toskánsko

    Zanechať odpoveď

    four + 20 =