0
Lifestyle Rôzne Tipy & Triky

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

20. decembra 2017
Darčeky pre mužov 2017 - článok

Ahojte drahúšikovia,

pripravila som pre vás pokračovanie o tipoch na darčeky tento krát pre mužov. Povedala by som, že zvyčajne je jednoduchšie zohnať darčeky pre ženy. A tak sú tipy pre mužov dokonca niekedy ešte oveľa vítanejšie.

1. Prenosný espressovač

Túto vecičku som videla v reklame a veľmi ma zaujala. Keby som už pre Roba nemala vymyslených kopec darčekov (a niektoré kúpené), je pravdepodobné, že by dostal pod stromček práve toto. Ak máte doma kávičkára, je to kreatívny a zároveň praktický darček.

2. Hudba

Neviem ako u vás ale u nás hrá hudba už od rána. Robo kedysi sám robil hudbu a tak je mu táto téma veľmi blízka. Či už zvolíte obľúbeného speváka a jeho nové CD, prenosný reprák, ktorý kvalitne hrá alebo slúchadlá, určite sa váš miláčik poteší. Tento rok som Robovi chcela kúpiť CD od The Weeknd ale nakoniec som tento nápad posunula ako tip na darček niekomu inému. Pri hľadaní som zistila, že v marci bude mať koncert v Prahe takže lístky na koncert by boli tiež super darček.

3. Dobré víno

Priznám sa, že ocinovi mám aj ja vždy veľký problém vymyslieť vec, ktorú by skutočne ocenil či potreboval. Viem, že dobrá fľaša kvalitného vína ho určite poteší viac ako ponožky. Keď sme boli na ochutnávke vína, veľmi nám zachutilo víno od značky Kral Steffanus. Pre mňa bolo najdôležitejšie to, že z neho nebolí hlava po 2 či 3 pohároch vína ak ste citlivý na siričitany tak ako ja.

4. Zážitok

Ako som spomínla aj v Tipoch na vianočené darčeky pre ženy minule, čoraz viac sa snažím dávať práve zážitkové darčeky. Wellness je podľa mňa síce dosť univerzálny ale ak to nebolo nič pre mužov vo vašom okolí čo tak jazda na Ferrari či Tesle? Ak je veľký dobrodruh skúste kurz prežitia v prírode alebo skok padákom.

5. Oblečenie alebo darčekový poukaz

Nahodsa.sk to vymyslelo super, okrem oblečenia totižto na ich e-shope nájdete aj darčekový poukaz. Ja síce Robovi nemám problém vybrať oblečenie ale pri výbere správnej veľkosti sa niekedy až príliš dlho zamýšľam. Zatiaľ som väčšinu vecí trafila presne, no ak máte priateľa, brata alebo bratranca a neviete čo by presne chcel, darčekový poukaz vám výber uľahčí. Okrem toho som Roba poverila, aby mi trošku pomohol s článkom. Vybral pre vás 4 kúsky z e-shopu, ktoré ho najviac oslovili. Tak ako ja v minulom článku, aj Robo vybral zimnú bundu a Timberlandy. Čo mňa najviac prekvapilo bol výber týchto pánskych slim riflí zatiaľ čo táto mikina je klasika, ktorou určite nič nepokazíte. Ku každému produktu uviedli, či ho ešte stíhajú poslať do Vianoc. Väčšinu produktov môžete objednávať až do 21.12 so zárukou toho, že do Vianoc ju máte doma.

6. Kozmetika špeciálne na mužskú pleť

Keďže mám pre Roba dostatok darčekov na Vianoce, tento tip si šetrím na jeho narodeniny, ktoré bude mať v januári. Plánujem mu kúpiť niečo z rady MK Men. Ako prvé chcem určite začať nejakým základným produktom na čistenie pleti a hydratačným krémom. Ak sa mu to zapáči budem mať postarané aj o darčeky na meniny, keďže v rade je omnoho viac produktov. 🙂

7. Cestovná taška alebo batoh

Jedna poriadna cestovná taška je potrebná u každého z nás, preto môže byť skvelým darčkom. Myslím, že páni niekedy pozabudnú, že nejakú potrebujú, až keď sa musia zbaliť zistia, že im chýba. Mňa tento rok veľmi zaujali kožené tašky zo Zootu – napríklad táto, táto či táto a tento kožený batoh je tiež super. Sú veľmi elegantné. Ak hľadáte niečo viac ležérne, mne sa páči napríklad táto látková taška. V prípade, že cestuje častejšie pribaľte mu aj cestovný set s vankúšom, maskou na tvár a slúchadlami. O perfektný darček máte postarané.

8. Základ – pyžamo, župan a ponožky

Základná výbava, ktorá sa vždy zíde. Ja Roba pravidelne zásobujem pyžamom či domácim oblečením. Pyžamo, župan, ponožky, spodné prádlo či papuče. Vždy sa nájde aspoň jedna z vecí, ktorú treba chlapom okolo nás doplniť. Ak si ešte aj teraz vravíte, tohto všetkého má dosť skúste sa poobzerať po kožených rukaviciach, čiapke či šály.

9. Slnečné okuliare a hodinky

Slnečné okuliare sú pre mňa overeným darčekom. Tak isto ako som spomínala v minulých tipoch na darčeky, stavila by som na klasiku a kvalitu. Hodinky síce muži okolo mňa nenosia, ale je to dobrý nápad ak je tomu u vás naopak.

10. Obal na telefón a ochranné tvrdené sklo

Posledný tip je ochranné tvrdené sklo a obal na mobil. Tieto dve vecičku sú tiež v podstate klasika no možno vás vôbec nenapadli. Robo si odo mňa kedysi sám popýtal obal na telefón. O pár rokov na to vymysleli aj ochranné sklá a to mu práve teraz chýba. Možno mu teda pridám ešte jednu drobnosť k ostatným darčekom.

Tak toto je niekoľko mojich tipov na vianočné darčeky pre mužov. Dajte mi vedieť dolu do komentárov, ktorý vás najviac zaujal. A prajem aby ste si sviatky a zháňanie vianočných darčekov užili čo najviac. 

Podpis Lucia

 

 

Zanechať odpoveď

11 − eight =