0
Lifestyle Móda

Štýlové tepláky nie len na doma – top kúsky 2022

30. mája 2022
Teplákový outfit maminy

S módou po pôrode a na materskej to nie je až také jednoduché akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať. Tehotenstvo a pôrod vedia ženskému telu dať zabrať a tak celkovo vrátiť sa ku svojmu pôvodnému šatníku nie je také jednoduché.

Okrem zmien na tele sú v živote novej maminy aj iné zmeny a to najmä tie, že sa skôr zdržiava doma, či vonku s kočíkom. Preto zvyknú mamy inklinovať k ležérnejšej a pohodlnejšej móde. Taktiež si vyberajú kúsky, ktoré sa môžu zašpiniť keďže vedia, že k tomu skôr či neskôr dôjde. 😄

V šatníku žiadnej mamy nemôžu chýbať čierne legíny, na tom sa určite zhodneme. 😄 No okrem legín sa tam raz za čas prestriedajú pohodlné tepláky s nejakými tými džínami (tie sú len na špeciálne príležitosti). V lete šatník častokrát obohatia voľné šaty.

Ak ste na tom ako ja a potrebujete obohatiť váš šatník práve o nejaké tie tepláky, mám pre vás malý výber zaujímavých kúskov. Tieto tepláky (no niektoré by som skôr nazvala teplákové nohavice), spájajú štýl a komfort.

Elegantné vs. športové tepláky

Ja osobne preferujem skôr elegantnú módu, preto ma veľmi potešil trend elegantnejších teplákových súprav a nohavíc. No zároveň sa mi čoraz viac darí ladiť aj do športových outfitov.

Na e-shope Bolf nájdete bohatý výber či už elegantnejších alebo športovejších kúskov. Čo sa týka elegancie, mojím obľúbeným materiálom je velúr. Pôsobí luxusne aj keď sú to “len” tepláky.

Zaujali ma tieto čierne dámske velúrové tepláky Bolf. Samozrejme momentálne sú najväčším favoritom čierne, keďže sa ľahko zladia s čímkoľvek. Ale keby som mala priestor experimentovať tak by som určite siahla po červených či antracitových.

Ďalším zaujímavým elegantným kúskom sú dámske velúrové tepláky Bolf s ozdobným riasením okolo hornej gumičky. Smaragdovo zelená či hnedá farba osviežia outfit aj keď k nim hodíte na vrch len obyčajné biele tielko.

Posledný elegantný kúsok, ktorý ma zaujal sú tieto dámske jogger nohavice Bolf v modrom prevedení. Sú skutočnou kombináciou elegancie a pohodlnosti. V podstate si ich môžete obliecť kľudne aj na nejakú pohodovú rodinnú oslavu, stačí k nim prihodiť sako, elegantnejšiu kabelku či podpätky.

Zo športovejších kúskov ma zaujali skôr farebnejšie tepláčky ako napríklad mätové dámske tepláky Bolf CK-01 či blankytne modré dámske tepláky Bolf 0011, myslím, že je to akási túžba po osviežení šatníka farbami (čierne legíny v kombinácii s horúcim slnkom nie je až taká lákavá predstava).

Tak čo, ktorý typ si ty? Preferuješ skôr elegantnejšie kúsky aj keď sú to tepláky alebo si skôr športovejší typ? Podľa mňa nám korona ukázala, že každý z nás potrebuje v skrini niekoľko príjemných a pekných teplákových kúskov. Aby sme sa nemuseli hanbiť vyniesť smeti, keďže to bola za dôb lockdownov najväčšia udalosť dňa. 😄 Inak všetky spomínané kúsky sú momentálne v skvelej zľave.

Za spoluprácu na tomto článku ďakujem Bolf.sk

    Zanechať odpoveď

    seventeen − five =