0
Kozmetika Recenzie Svadba

Starostlivosť o vlasy pred svadbou

20. novembra 2019
Starostlivosť o vlasy pred svadbou, sérum a maska na vlasy

Ahojte,

budúce nevesty ale aj žienky, ktoré si chcete zlepšiť starostlivosť o vlasy. Ja som zvyčajne mojim vlasom nevenovala veľkú pozornosť. Až kým som nedostala k narodeninám od kamarátky sérum na vlasy a od ďalšej zas masku na vlasy.

Odvtedy sa moja starostlivosť o vlasy zlepšila, čo bolo ideálne, keďže ma pár mesiacov na to čakala svadba. A tak vám chcem dnes predstaviť 3 produkty, ktorú sú u mňa teraz už nevyhnutnosťou.

Čas, ktorý mi zaberie pár týchto úkonov naviac je minimálny, čo bolo tiež dôležité aby som vydržala a neomrzelo ma to po pár týždňoch.

Svadobný účes - dlhé prirodzené vlasy

L’Oréal Paris Elseve Total Repair 5

Touto L'Oréal maskou na vlasy som sa pred nedávnom zásobila na Notine. Momentálne používam len šampón a masku na vlasy, ktorú si aplikujem len na koniec vlasov (žiadny kondicionér).

Jej úlohou je regenerovať vlasy po celej ich dĺžke, obnoviť štruktúru vlasu a posilňuje vlasové vlákna. Okrem toho zjemní vlásky a na dotyk sú krásne hebké ale u mňa je dôležitá aj kvôli rozčesávaniu.

Moje vlasy sú síce rovné, no extrémne rýchlo sa uzlíkujú. Rozčešem sa a za pár minút by som sa mohla česať znovu. 😀 Bohužiaľ to nie je jediná vec, čo na rozčesávanie stačí ale k tomu sa dostaneme nižšie.

Loreal Elseve a sérum na vlasy Avon

Avon Advance Techniques Instant Repair 7 (7 Benefits)

Tak a toto je olejček na vlasy, ktorý som dostala ako darček a zostala som očarená. Krásne vonia a má príjemnú konzistenciu. Nanášam si ho opäť najmä na končeky vlasov pred tým ako si začnem fénovať vlasy.

Takto získajú ďalšiu ochranu a ešte sa vyživia. Určite odporúčam začať používať sérum na vlasy a to či už máte pred svadbou alebo nie. Na vláskoch som pozorovala účinok hneď po prvom použití a odvtedy je to súčasťou mojej pravidelnej starostlivosti o vlasy. Spolu s maskou na vlasy som hneď doplnila aj sérum a tentokrát som sa rozhodla skúsiť – Avon Advance Techniques 360 Nourishment.

Gliss Kur – Expresný regeneračný kondicionér Supreme Lenght

A posledný produkt, ktorý je pre mňa veľmi podstatný je tento kondicionér, ktorý sa môže nanášať aj na suché vlasy a je v spreji. Používam ho najmä počas rozčesávania ak sa stane, že sú moje vlasy príliš zauzlené, čiže vždy. 😀

Niekedy si okrem toho streknem párkrát na vlasy aj počas fénovania a to si ho streknem len na vrch hlavy. Keďže masku a sérum nanášam najmä na spodok vláskov, chcem ich trošku vyživiť aj zvrchu.

Tak a toto je tajomstvo mojich zdravých dlhých vlasov, čo sa týka starostlivosti. Ak chcete niektorý z produktov vyskúšať už budúci týždeň začína na Notine Black Friday. Aj keď je oficiálny Black Friday až 29.11.2019, na Notine začína už od pondelka 25. 11. 2019, možno sa vám podarí využiť skvelú zľavu. Ak použijete zľavový kód – blacksk získate zľavu 20% (platí od 25. 11. do 1. 12. 2019). Ja už mám svoj nákupný zoznam nachystaný. 🙂

Aký vyzerá váš ritál starostlivosti o vlasy?

 

LuciasBlog - podpis

Za spoluprácu na tomto článku ďakujem Notino.sk

    Zanechať odpoveď

    thirteen − 1 =