0
Nezaradené

Hnedé členkové čižmy – Najmódnejšie modely na jeseň 2023

15. septembra 2023

Blíži sa jeseň a s ňou čoraz chladnejšie počasie. Pre mnohých sú ale jesenné mesiace príležitosťou aby sa vyhrali s vrstvením a módou pri výbere svojich outfitov. Pomaly nastáva čas v šatníku vymeniť aj obuv, sandálky nahrádzajú členkové čižmy a tenké svetríky je treba vymeniť za kabáty.

Obľúbenými farbami na jeseň sú hnedá, zelená či bordová. Farebná schéma na jeseň zvyčajne stmavne ale vedia ju osviežiť odtiene krémovej, oranžovej či žltej.

Módne trendy na jeseň 2023

Aj tento rok sú top trendami mäkučké kabáty, kabelky či topánky. Trendy ostávajú aj oversizded bundy, kožené bombery ale aj vypasované saká. V topánkových trendoch sú späť kitten heels, čižmy či lodičky s dlhšou špičkou a dlhodobo sa medzi populárnymi držia aj členkové čižmy.

Hnedé členkové čižmy možno považovať za základný kúsok jesenného šatníka. Možnosti sú pri výbere takmer nekonečné. Od vojenských cez obyčajnú hladkú klasiku až po boho štýl alebo kovbojské varianty jesenných čižiem.

Môj top výber trendových modelov jesenných topánok na sezónu 2023

Môj osobný top výber jesennej obuvy by som začala hnedými členkovými čižmami Gino Rossi. Absolútne základný kúsok, ktorý pôsobí elegantne a je vhodný na každý deň.

Ďalej by som pokračovala vysokými čižmami Sergio Bardi. Vysoké čižmy, najmä počas chladných rán pri odchode do práce, sú moja srdcovka.

Členkové topánky Jenny Fairy sú presne tie, ktoré by som ale chcela nosiť do práce. Za mňa je to dokonalá elegancia. Podpätok nie je ani príliš nízky ani vysoký. Farba je dokonalá. Impregnácia je v tomto prípade nevyhnutnosťou.

Vysoké šnurovacia topánky Mustang patria u mňa presne k tým kúskom, ktorý je nádherný ale kúpim ho až keď mám už v skrini pripravenú “nudnú” klasiku. Hnedá tomuto páru skutočne pristane (v šedej ma neoslovili).

Členková topánka SAM EDELMAN sa u mňa radí do boho štýlu. Viem, že pre niekoho by boli výstižnejšie strapce ale to nie je nič pre mňa. Preto mi tento model tak učaroval. Je zdobený a pôsobí boho aj vďaka strihu. Nič viac mu netreba na navodenie toho správneho boho moodu.

Ako pôsobiť túto jeseň bohatšie než ste vďaka svojmu outfitu

Vyskladajte si outfity v neutrálnych farbách ale kombinjute svetlejšie farby s tmavšimi, napríklad krémovú s tmavohnedou. V šatníku majte pripravené už od začiatku sezóny základné kúsky v základných jesenných farbách ako je béžová, hnedá, krémová alebo aj námornícka modrá.

Ako prvé si pripravte čižmy, ktoré sa hodia ku väčšine vašich outfitov. Postupne dopĺňajte kúsky topánok, ktoré môžu byť samo o sebe výraznejšie či výstrednejšie. To isté platí o kabátoch.

Vyberajte si kúsky, ktoré sú v prijateľných cenách ale sú vo vyššej kvalite. Pri topánkach je výborným riešením koža. Kožené topánky vydžia niekoľko sezón. Pri správnej starostlivosti vydží koža roky. Zásobte sa produktami, ktoré sú určené na starostlivosť o kožu. Impregnačné spreje pomôžu nielen vašej obuvy ale aj kabátom a kabelkám aby sa tak rýchlo nezašpinili a taktiež odolali dažďu.

Keď je absolútny základ pripravený, môžete sa pustiť do kúpi napríklad hnedých boho členkových čižiem alebo vojenskcýh šnurovacích čižiem. Na ccc.eu/sk nájdete skvelý výber rôznych štýlov. Ak si nie ste istý či viete vybrať správnu veľkosť cez internet, CCC má širokú sieť kamenných predajní, v ktorých si môžete topánky vyskúšať alebo si ich objednáte domov a v predajni ich vrátite. Akékoľvek produkty sa dajú vrátiť nie len v predajni ale aj cez kuriéra. Stačí len vyplniť formulár a topánky, ktoré chcete vrátiť poriadne zabalíte.

PS: Vedeli ste, že v CCC nájdete aj kufre? Ja nie a tie, čo som našla online ma veľmi príjemne prekvapili. Od rôznych farieb (levanduľová, mint, nebíčkovo modrá, cez bordovú a čiernu klasiku) cez veľký výber veľkostí, CCC ma čo veľmi oslovilo. Momentálne sú v zľavách až do 30%.

Ďakujem za spoluprácu na tomto príspevku ccc.eu/sk

    Zanechať odpoveď

    14 − four =