0
Kozmetika Nail Art

Fimo ozdoby v kombinácii s fialovou

29. augusta 2014
Fimo ozdoby, fialová francúzska manikúra

Ahojte drahúšikovia!

Poznáte fimo? Vedeli ste, že sa dá využiť aj ako ozdoba na nechty? Tu máte príklad ako to asi môže vyzerať. Fimo ozdoby sa mi veľmi páčia len škoda, že som ich kúpila v celku a musela som si ich sama nakrájať doma čo sa mi na začiatku nezdalo náročné. Keď však už prišlo na to krájanie v podstate som pokazila celý jeden pásik:D všetky kúsky sú totálne krivé. Všimla som si na nete, že na to majú aj taký osobný nožík čím to krájajú ale hovorím si, že veď to nemôže byť také náročné. No a bolo to:D.  Napriek tomu som sa ich rozhodla “spotrebovať”. Tak teda sa ospravedlňujem za vzhľad mojich fimo ozdôb:). Francúzsku si môžete urobiť pomocou pásikou, ktoré som ja nepoužila. Robila som ju ako sa hovorí “free hand” čiže voľnou rukou. Síce to nieje úplne do detailu rovné, pretože som už nerobila francúzsku skoro rok ja to tak robím najradšej:).

Fimo plátky

Použila som:

Podkladová vrstva/Base coat:

Tento krát som ako podklad zvolila rovno lak od Essence – Odtieň: 34 

Zdobenie:

Funky Fingers – Odtieň: Riot

Fimo plátky + pomarančové drievko na ich aplikáciu

Vrchná vrstva/Top coat:

Essence – Studio nails

Sally Hansen – Salon manicure Dry&Go Drops

Použila som

Keďže som mala dlhšie nechtíky rozhodla som sa pre francúzsku manikúru, ktorú som urobila na všetkých nechtoch okrem 1 prstenníka, ktorý som celý prelakovala fialovým lakom a na to som poukladala fimo plátky.

Fimo plátky

Sending love and kisses xx

Yours Lucia

 • Odpovedať
  Gabriela online
  3. mája 2017 at 11:15

  Ahoj Lucka,
  Fimo som objavila nedávno. Takže zatiaľ len skúšam, čo všetko sa dá vyrobiť. Ďakujem za super tip, krásna francúzska manikúra.

  S pozdravom

  Gab

  • Odpovedať
   Lucka
   3. mája 2017 at 14:37

   Ahoj Gabi,
   ďakujem za pekný komentár. Veľa šťastia pri tvorení 🙂

Zanechať odpoveď

11 − seven =