0
Lifestyle Svadba

Svadobné výstavy či veľtrhy, oplatí sa na ne ísť? + Malý report zo Svadobného veľtrhu 2018

3. mája 2018
Svadobná výstava - Svadobný veľtrh Žilina 2018

Ahojte drahúšikovia,

pár týždňou dozadu sme sa išli pozrieť na svadobnú výstavu do Žiliny. Už v januári som chcela sa chcela ísť pozrieť na svadobnú výstavu PerfectWedding a na ďalšiu Svadobný veľtrh Incheba Expo Bratislava, ktorá sa konala vo februári. Nakoniec bola výstava v Žiline mojou prvou a tak som vám sem chcela dať malý report. Čas beží a pomaly sa chystám pridávať na blog svadobný obsah, keďže aj my sa s prípravami viac a viac rozbiehame.

Svadobná výstava - svadobný veľtrh Žilina 2018

Chcela som vám hlavne napísať, či sa to oplatí na takúto akciu ísť. A myslím si, že áno. Urobíte si aspoň nejakú predstavu, vstupné nie je vysoké takže, ak nemáte ďalekú cestu určite sa to oplatí. My sme platili 2,50€ za osobu. Chcela som ísť tento rok ešte na jednu výstavu no tú som premeškala lebo som na to zabudla, tá bola dokonca zadarmo. Ale chystám sa ešte budúci rok, no nakonice asi uvidím podľa toho čo všetko už budeme mať na svadbu prichystané. 🙂

Výhodou je, že väčšina vystavovateľov vám dá rovno zľavu keď prídete na výstavu a vďaka výstave sa nám dokonca podarilo vyhrať fotenie (nejdem viac prezrádzať viac, všetko bude časom na blogu :)). Mali sme príležitosť si vyskúšať svadobné obrúčky aj keď tie nás až tak nezaujali. Robo si mohol pozrieť čo by chcel a ja mám svoju čiastočne premyslenú, už sa len neviem rozhodnúť medzi viacerými možnosťami.

Svadobná výstava - svadobný veľtrh Žilina 2018

Mňa najviac zaujal jeden salón svadobných šiat, foto agentúra a krásne výzdoby svadobných sál. Okrem toho sme si pozreli možnosti návrhov na svadobné pozvánky. Boli ich kvantá. Našla som si medzi nimi síce niekoľko favoritov, no aj o pozvánkach mám približnú predstavu tak uvidíme. 🙂

Svadobná výstava - svadobný veľtrh Žilina 2018

Ešte som chcela dodať, že svadobná výstava je vhodná aj pre budúce nevesty ako som ja, ktoré majú do svojho veľkého dňa ešte kopec času ale aj pre tie, ktorým sa už svadba blíži. Boli tam aj veci na rozlúčku so slobodou a také tie drobnosti ako podväzky, poháre pre budúcich manželov atď. To sme my automaticky obišli, keďže tak ďaleko ešte nie sme a neoplatilo by sa nič kupovať.

Dobre drahúšikovia, toto bol môj mini reportík ohľadom svadobných výstav a čo tam môžete očakávať. Snáď som vám pomohla v rozhodovaní, či na podobnú akciu ísť alebo nie.

Boli ste na svadobnej výstave alebo sa chystáte? Akú svadobnú výstavu mi odporúčate?

Zanechať odpoveď

2 × 5 =