0
Kozmetika Recenzie

Soph X od Make up Revolution – Recenzia

29. februára 2020
Soph X Makeup Revolution - recenzia na paletu tieňov

Ahojte,

paletku Soph X od Makeup Revolution som mala kúpenú už niekoľko mesiacov. Keďže som vám o nej chcela napísať na blogu, odložila som si ju na fotenie a tam akosi ostala zabudnutá až do dnes. Teda začala som ju používať približne 3 týždne dozadu.

Soph X - Makeup Revolution make up paleta tieňov

Väčšinou radšej skúšam produkty dlhšie. Paletku som zatiaľ stihla použiť asi tak na 5 líčení, pretože teraz som mala také menej líčiace obdobie. 🙂 Naschvál som skúšala rôznorodé líčenia tak aby som vám to mohla zreferovať. Tak poďme na to.

Makeup Revolution v spolupráci s youtuberkou Soph X

Makeup Revolution - Soph X paleta očných tieňov

Líčenie do ružova Soph X

Všeobecné informácie

V paletke je 24 tieňov. 15 z nich sú viac menej matné (Peaches, Cloudberry obsahujú drobné trblietky ale v podstaté sú matné), zvyšné sú trblietavé. Ako už viete trblietavé sú moje obľúbené. V tejto paletke sa mi veľmi páči pomer trblietavých a matných tieňov. Taktiež sa mi páči farebnosť paletky.

Paleta očných tieňov - Makeup Revolution Soph X

Viete s ňou urobiť každodenné hnedasté líčenia ale aj množstvo farebných variácií ako napríklad ružové líčenie, bronzovo-oranžové líčenia, zelené a bielo-čierne líčenia.

Makeup Revolution Soph X

Oceňujem, že v paletke sa nachádza biely a čierny tieň. Čierny tieň je dobre pigmentovaný a aj výraný, no zároveň to nie je taká ostrá čierna ale skôr jemnejšia čierna, ktorá sa dá vrstviť. Dá sa ľahko použiť na zvýraznejnie akéhokoľvek iného líčenia s paletkou.

Soph X obal palety tieňov - Makeup Revolution

K paletke je aj fólia, na ktorej sú uvedené názvy odtieňov. Ja osobne preferujem, keď je to v paletke rovno napísané z dôvodu, ak chcem na blog pridať líčenie tak je to najjednoduchšie. Zároveň je mi jasné, že pre bežného užívateľa paletky to nie je až také podstatné. V palete Soph X je taktiež veľké zrkadlo.

Makeup Revolution - Soph X

Opäť na zrkadlo v palete si až tak nepotrpí ale je skutočne veľké a dá sa výborne používať pri líčenie napr. ak cestujete, pretože ho nemusíte o nič opierať. Obal Soph X paletky je taktiež pekný, hlavne ten papierový je ešte o trošku ozdobnejší ako samotná paleta. Páči sa mi rose gold nápis.

Líčenie s paletou očných tieňov Soph X Makeup Revolution

Ružové líčenie Makeup Revolution Soph X

Paleta tieňov Makeup Revolution

Čo hovorím na samotné tiene v Soph X palete?

Do teraz som stihla vyskúšať líčenie asi s väčšinou tieňov v paletke ale určite má oveľa väčší potenciál. Na počudovanie najviac sa mi páčilo líčenie s hnedastými odtieňmi a zlatou, čo je taká bežná klasika.

Ružové líčenie so Soph X Makeup Revolution očnou paletkou

Toto líčenie si taktiež vyslúšilo najviac pochvál za jeden deň, takže kľudne ak sa nelíčite často výraznejšími farbami, stále paletku môžete veľmi dobre využiť.

Soph X Makeup Revolution - ružové líčenie

Tiene sú veľmi dobre pigmentované. S tieňmi sa ľahko pracuje a tiež sa dobre blendujú. Klasicky o čosi pigmentovaniejšie sú trblietavé tiene, tie sú v paletke úžasné. Mne sa najviac páčia práve zlatisté tiene – Grow Old, Sparks Fly a Smokey Bronze.

Názvy tieňov Soph X Makeup Revolution

Z matných ma oslovila hnedá klasika  – Cuppa Tea, Tiramisu, Pug a Rosewood. Cuppa Tea je z nich najzaujímavejšia lebo zvyčajne takýto odtieň hnedej nevídam v paletkách, je to skoro až karamelová farba. Je veľmi príjemná ako tieň do záhybu oka.

Swatche Soph X Makeup Revolution - 1. riadok

Z vrchu: Penguin, Pancakes, Fairy Lights, Pink Champagne, Iced Coffee, Cuppa Tea

Swatche Soph X Makeup Revolution - 2. riadok

Z vrchu: Grow Old, Sparks Fly, Smokey Bronze, Mixed Berries, Tiramisu, Peaches

Swatche Soph X Makeup Revolution - 3. riadok

Z vrchu: Cloudberry, Pumpkin, Pine Tree, Petrol, Pug, Danger

Swatche Soph X Makeup Revolution - 5. riadok

Z vrchu: Strawberry Sweets, Festive Flame, Copper Coin, Mug Cake, Rosewood, Nightmare

Soph X Makeup Revolution - krabica, obal

Obal a tiene Soph X Makeup Revolution

Odtieň Petrol vyniká tým, že je to modrastný-hnedý tieň. Veľmi pekne sa odráža na svetle do modro-hneda. Chválim zapojenie kreativity a spojenie týchto farieb. Pine tree je tiež zaujímavý odtieň zelenej.

Líčenie s paletkou Soph X

Soph X Makeup Revolution - paleta tieňov

Líčenie s paletou očných tieňov Soph X Makeup Revolution z Notino

Nafotila som vám aj jedno líčenie. Akurát v ten deň som mala oblečený ružový sveter a tak som líčenie doladila k nemu. Až potom som si spomenula, že podobné líčenie som mala na blogu pred nedávnom s paletkou Revolution PRO New Neutral (líčenie nájdete tu a recenziu zas tu)

Makeup Revolution v spolupráci so Soph X - líčenie

Máte doma túto paletu tieňov? Čo na ňu hovoríte? Prípadne zaujala vás podľa fotiek?

Soph X Makeup Revolution - líčenie

Ďakujem Notino za spoluprácu na tomto článku.

 

LuciasBlog - podpis

 

 

    Zanechať odpoveď

    5 + eleven =