0
Outfity Rôzne

Karl Lagerfeld – aké topánky a doplnky tejto prémiovej značky zvoliť na tohto ročnú sezónu?

8. novembra 2023

Karl Lagerfeld je známy najmä ako legendárny riaditeľ značky Chanel či Fendi. Neskôr sa venoval aj vlastnej značke Karl Lagerfeld. Aj keď nie každý z nás si môže dopriať nejakú tú “šanelku”, takmer každý si môže dopriať v šatníku Karla. Karlova vlastná značka je pre mnohých z nás cenovo dostupnejšia, no a nielen to, je elegantná a zároveň hravá.

Prečo práve Karl Lagerfeld?

Pýtate sa, prečo by mal byť práve Karl Lagerfeld tou prémiovou značkou vhodnou na tohto ročnú sezónu? A kedy inokedy keď nie v roku 2023? Karlovi bol venovaný celý tohtoročný Met Gala. Karl sa stal hlavnou témou májového fashion podujatia, kde mu v rôznej forme celebrity vzdávali poctu.

Niektorí zašli až tak ďaleko, že sa v podstate prezliekli za jeho milovanú mačku. Ja ako milovníčka mačiek a majiteľka jedného nádherného kocúrika som sa na to pozerala s pozitívnym údivom, aj keď mi je jasné, že to nie je pre každého.

A presne pre vás mám výber výrobkov značky Karl Lagerfeld, ktoré sú skôr v tradičnom Karlovom štýle a čierno-bielej kombinácii:

Výrobky značky Karl Lagerfeld sú u nás zatiaľ doménov môjho manžela aj preto som sa rozhodla inšpirovať a urobiť si malý wishlist produktov, ktoré by sa páčili a hodili mne. Priznám sa, že mi trvalo dlhšie prísť na chuť Karlovej kombinácii elegancie a hravosti.

Napriek tomu, že som túto značku registrovala už dlho a to nie len v obchodoch ale aj na ľuďoch v okolí, až tento rok ma zaujala natoľko aby som si ju vedela predstaviť aj v mojom vlastnom šatníku.

Neviem či je to tou materskou ale tento rok ma značka Karl Lagerfeld vystihuje akosi najviac. Osobne som mala vždy veľmi rada elegantné veci, no popri dcérke musím byť aj hravá a praktická.

Topánky na podpätku som pri dcérke mala skutočne len na svadbe. Inak nosím stále tenisky keď sme spolu bežne vonku. Značka Karla Lagerfelda má skvelý výber tenisiek, ktoré sú elegatné a štýlové, no zároveň ostávajú praktickou voľbou.

Samozrejme, Karl ponúka aj mnoho kreatívnejších či výstrednejších kúskov aby ste mohli zažiariť ak je to to, čo potrebujete. A nechýbajú ani rôzne elegantné čižmy, lodičky, šľapky či espadrilky.

Čo ak nie je Karl stále váš štýl?

Ak som vás nepresvedčila a značka Karl Lagerfeld nie je stále váš štýl, nevadí, dámske čižmy na Eobuv.sk vás určite presvedčia. Na Eobuv.sk je obrovský výber dámskej obuvy či už z prémiových značiek alebo značiek, ktoré sú cenovo dostupnejšie. V podstate je tam výber pre každého, či už hľadáte prémiovejšie kúsky alebo nie.

Na jesennú sezónu tam nájdete skvelý výber z prémiových značiek ako napríklad Nine West, MICHAEL Michael Kors, LOVE MOSCHINO, Versace Jeans Couture, Rage Age či Tommy Hilfiger.

Napíšte mi, čo budete túto jeseň nosiť vy? Prípadne ak som vás mojim wishlistom inšpirovala, dajte vedieť do komentáru, ktorý kúsok vás zaujal najviac.

Ďakujem za spoluprácu na tomto príspevku eobuv.sk

Zdroj obrázkov: 1000logos.net (úvodný obrázok)

    Zanechať odpoveď

    4 × two =